TEOSYAL PEN – Ból? Nigdy więcej!

TEOSYAL PEN

TEOSYAL PENNa polskim rynku zadebiutowało urządzenie, które z iniekcji z użyciem kwasu hialuronowego czyni zabieg komfortowy i precyzyjny jak nigdy dotąd. Innowacyjny przyrząd w postaci bezprzewodowego długopisu umożliwia równomierną aplikację żelu, dopasowanie prędkości oraz wielkości kropli podawanego preparatu do indywidualnych potrzeb pacjenta.

TEOSYAL PEN

Jest lekki i wygodny w użyciu, co sprawia, że lekarz w trakcie zabiegu może w większym stopniu skoncentrować się na „artystycznym aspekcie” swojej pracy. Nowoczesny mechanizm wyręcza lekarzy w najtrudniejszych zadaniach – iniekcjach przeprowadzanych na najwrażliwszych obszarach (okolica oka, ust) oraz w miejscach wymagających największej precyzji i siły podania, jak czoło czy policzki.

Wyłącznym dystrybutorem TEOSYAL PEN w Polsce jest firma NewDerm Sp. z o. o., newderm@newderm.pl, tel.: (22) 616-04-20.

Więcej na temat zastosowania kwasu hialuronowego przeczytasz na stronie Eco Supplements w artykule: Dynamiczna estetyka twarzy z kwasem hialuronowym.


 

O Marce TEOSAL

Od 12 lat firma TEOXANE dostarcza pacjentom na całym świecie innowacyjne rozwiązania w zakresie poprawy kondycji skóry. Wszystkie produkty są opracowywane w laboratoriach TEOXANE Laboratories w Genewie, skąd trafiają na rynek 90 krajów świata. TEOSYAL to szeroka gama preparatów na bazie kwasu hialuronowego przeznaczonych m.in. do wypełnień ust, fałd nosowo-wargowych, zmarszczek i zabiegów wolumetrycznych oraz bogata linia kosmeceutyków. W Polsce preparaty TEOSYAL są dostępne od 2006 r. Ich wyłącznym dystrybutorem jest firma NewDerm sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. www.newderm.pl

One Reply to “TEOSYAL PEN – Ból? Nigdy więcej!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *