TEOSYAL RHA – era dynamicznej estetyki

TEOSYAL RHA produkty

TEOSYAL RHA produktyTEOXANE Laboratories, prekursor w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań na rynku medycyny estetycznej, uzupełnił swoją ofertę TEOSYAL – żeli na bazie kwasu hialuronowego – o nową, innowacyjną gamę preparatów. TEOSYAL RHA to pierwszy na świecie sprężysty kwas hialuronowy dedykowany poprawie kondycji skóry w najbardziej dynamicznych obszarach twarzy.

TEOSYAL RHA to zaawansowane technologicznie rozwiązanie stworzone z myślą o zachowaniu naturalnej mimiki oraz ekspresji twarzy. TEOSYAL RHA jest przeznaczony szczególnie do okolicy ust, oczu, czoła i policzków. Posiada rewolucyjną moc, która jest zasługą nowatorskiej metody sieciowania, zastosowanej w procesie produkcji. Serię tworzą 4 preparaty wśród których każdy przeznaczony jest do różnego rodzaju problemów. Łączy je jedno – wszystkie bazują na metodzie dynamicznej reologii – dzięki zastosowaniu opatentowanej formuły sieciowania w pełni integrują się z tkanką, są odporne na rozciąganie i nacisk, nadają trwałe oraz bardzo naturalne efekty. TEOSYAL RHA zyskał w 2015 roku miano najlepszego wypełniacza na międzynarodowym kongresie „Anti-Aging Medicine European Congress” organizowanym w Paryżu.

Preparaty TEOSYAL RHA są unikalne. Od momentu podania zauważalna jest natychmiastowa poprawa jakości skóry, bez koniecznego okresu rekonwalescencji. Naśladują skórę oraz bardzo dobrze zachowują się zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach otoczenia. Wypełniacze sprawdzają się na ruchomych obszarach twarzy – doskonale współgrają z jej mimiką. Nie są widoczne granice podania preparatu, ponieważ idealnie naśladuje on struktury skóry. Dodatkowo zawierają obligatoryjnie środek znieczulający, który nie powoduje obrzęku. Nowa gama – TEOSYAL RHA odpowiada na wszystkie potrzeby każdej skóry w dowolnym miejscu.” – Specjalista dermatolog dr Dorota Świebocka

Wyłącznym dystrybutorem TEOSYAL RHA w Polsce jest firma NewDerm Sp. z o.o., newderm@newderm.pl, tel. 22 616 04 20, www.newderm.pl

Przeczytaj także: TEOSYAL PEN – Ból? Nigdy więcej!

Gama produktów TEOSYAL

O marce

Od 12 lat firma TEOXANE dostarcza pacjentom na całym świecie innowacyjne rozwiązania w zakresie poprawy kondycji skóry. Wszystkie produkty są opracowywane w laboratoriach TEOXANE Laboratories w Genewie, skąd trafiają na rynek 90 krajów świata. TEOSYAL to szeroka gama preparatów na bazie kwasu hialuronowego przeznaczonych m.in. do wypełnień ust, fałd nosowo-wargowych, zmarszczek, a także zabiegów wolumetrycznych. Nowością na rynku jest linia preparatów dedykowanych najbardziej dynamicznym obszarom twarzy – TEOSYAL RHA, a także bogata linia kosmeceutyków. W Polsce produkty TEOSYAL są dostępne od 2006 r. Ich wyłącznym dystrybutorem jest firma NewDerm sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie: http://www.newderm.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *