Ziołowe kompozycje – pomoc w walce z przeziębieniem

kompozycja ziołowa rozgrzanie "Czas na herbatę"Dobroczynne właściwości ziół, przypraw i suszonych owoców znane są od pokoleń. Nic więc dziwnego, że w przypadku choroby lub osłabienia organizmu wiele osób w pierwszej kolejności sięga właśnie po naturalne rozwiązania. W ofercie marki Czas na Herbatę znajdziemy dwie aromatyczne, ziołowe kompozycje „Rozgrzanie” i „Wzmocnienie”, które pomogą w walce z przeziębieniem.

W okresie jesienno-zimowym bardzo łatwo jest o różnego rodzaju infekcje, dlatego też już na początku sezonu warto pomyśleć o podniesieniu odporności swojego organizmu. Najlepiej w tym celu sięgnąć po ziołowe napary, które nie tylko są skarbnicą witamin i mikroelementów, ale także wybornie smakują. Doskonałym tego przykładem są dwie kompozycje opracowane przez markę Czas na Herbatę. Kompozycja „Wzmocnienie” zwiera w sobie jabłko, rooibos, cynamon, skórki fasoli i skórkę cytrynową, a także imbir, trawę cytrynową, kardamon, goździki, pieprz i żeń-szeń. Składniki te są bogate m.in. w witaminę C, wapń, fluor i magnez, a także cechują się właściwościami przeciwbakteryjnymi i rozgrzewającymi. Co więcej, dodatek żeń-szenia sprawia, że aromatyczny susz o nazwie „Wzmocnienie” pozytywnie wpływa również na ośrodkowy układ nerwowy i poprawia zdolności intelektualne. Kolejna propozycja od marki Czas na Herbatę, po którą szczególnie warto sięgnąć podczas chłodnych dni, a także w początkowej fazie infekcji to „Rozgrzanie”. W jej skład wchodzą bowiem kwiat lipy, malina, cynamon oraz imbir, które pomagają rozgrzać organizm i mają właściwości napotne. Rumianek, liście czarnej porzeczki, koper, anyż, tymianek oraz czarny bez pomagają natomiast walczyć z przeziębieniem, uporczywym kaszlem, katarem i bólem gardła. Połączenie wszystkich tych ziół i przypraw w jednej kompozycji stanowi zatem prawdziwą bombę witaminową, która w sezonie jesienno-zimowym powinna znaleźć się w każdym domu.

kompozycja ziołowa wzmocnienie "Czas na herbatę"

Wszystkie produkty są dostępne w ofercie sklepów stacjonarnych Czas na Herbatę, a także online na www.czasnaherbate.net.

Kompozycja ziołowa „Wzmocnienie”
Cena: 15,90 zł/szt.
Kompozycja ziołowa „Rozgrzanie”
Cena: 12.,90 zł/szt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *